HAKKIMIZDA

SOYHAN HUKUK BÜROSU

Soyhan Hukuk Bürosu 2017 yılında İstanbul'da kurulmuş olup gerek Türkiye gerekse uluslararası alanlarda ve uluslararası tahkim konularında Türk ve yabancı müvekkillerine hizmet sunmaktadır.  Soyhan Hukuk Bürosu, Türkiye ile sınırlı kalmayıp Kıbrıs'ta ve uluslararası düzeyde birçok deneyime sahip ekibiyle geniş bir uygulama alanına sahiptir. Soyhan Hukuk Bürosu olarak ve yenilikçi bir bakış açısıyla ilerleyerek, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, kendimizi modern günün ihtiyaçlarına adapte ederek ve müvekkillerimize en pratik ve en güncel çözümleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Yenilikçi ve dinamik bir hukuk bürosu olarak, geniş bir yelpazede hukuk hizmetleri vermekte ve müvekkillerimizin hukuki sorunlarına en kısa sürede çözüm bulmaktayız. Soyhan Hukuk Bürosu olarak hukuk alanındaki güncel gelişmeleri takip edebilmek adına akademik araştırmalara büyük önem veriyoruz. Globalleşen günümüz dünyasındaki gelişmeleri, hem yurtiçi hem de uluslararası platformlarda yakından takip ederek sunduğumuz hukuki hizmetin kalitesinde sürekli bir artış hedeflemekteyiz. 

Tüm bunların yanı sıra, hukukun ve hukukçuluğun olmazsa olmazı ve en önemli konulardan biri olarak Müvekkillerimizin mahremiyetine ve gizliliğine özellikle özen gösteriyor ve gizliliğin sağlanması için gerekli tüm önlemleri eksiksiz olarak yerine getiriyoruz.

SOYHAN HUKUK BÜROSU