HAKKIMIZDA

SOYHAN HUKUK BÜROSU

Soyhan Hukuk Bürosu, Av. Merve Soyhan Gürcü tarafından, uluslararası firmalarda şirket içi hukuk müşaviri olarak edindiği 12 yıllık deneyimin ardından, 2017 yılında İstanbul’da kurulmuştur.  Soyhan Hukuk Bürosu, 2017 yılından bu yana 12'den fazla hukuk dalında ekibiyle müvekkillerine hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.
Büromuz Türk Hukuku alanında sınırsız hizmet sunmakta olup, Türk ve yabancı müvekkillerine hem Türk hukuku hem de  uluslararası tahkim konularında hizmet vermektedir.
Soyhan Hukuk Bürosu, yenilikçi bir bakış açısıyla faaliyet gösterdiği geniş bir uygulama alanına sahip olup, kendisini modern günün ihtiyaçlarına adapte etme ve müvekkillerine güncel çözümler konusunda oldukça hevesi ve isteklidir.
Yenilikçi ve dinamik bir hukuk bürosu olarak geniş bir yelpazede hukuk hizmetleri veriyor ve müvekkillerimizin hukuki sorunlarına müvekkilimizin ihtiyaçlarına göre en kısa sürede çözümler üretiyoruz.
Bunların yanı sıra, Soyhan Hukuk Bürosu olarak hukuk alanındaki güncel gelişmeleri takip edebilmek için akademik araştırmalara büyük önem veriyoruz. Globalleşen günümüz dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek, sunduğumuz hukuki hizmetin kalitesinde süreklilik sağlamak en önem verdiğimiz hususlarından biridir. Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına etkin çözümler sunarak hızlı sonuçlara ulaşmak her zaman en öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Öte yandan, hukukun ve hukukçuluğun olmazsa olmazı ve en önemli konulardan biri olarak Müvekkillerimizin mahremiyetine ve gizliliğine özellikle özen gösteriyor ve gizliliğin sağlanması için gerekli tüm önlemleri eksiksiz olarak yerine getiriyoruz.

SOYHAN HUKUK BÜROSU